БРОНЗОВИЙ ТРІУМФ НАШИХ ГАНДБОЛІСТІВ
Вітаємо команду юнаків Заліщицької державної гімназії, яка посіла почесне ІІІ місце у IV (обласному) етапі змагань із гандболу! Це неймовірний результат, за яким стоять місяці наполегливих тренувань, залізна дисципліна та запекла боротьба на кожному сантиметрі майданчика. Наші спортсмени продемонстрували справжню жагу до перемоги, незламний командний дух та високу майстерність, гідно представивши рідний навчальний заклад серед…
