Безпека, підсумки та нові можливості: відбулася нарада з керівниками закладів освіти
Начальник управління освіти Надія Підгребя провела важливу робочу нараду з керівниками закладів освіти громади. На порядку денному — ключові питання, які визначають життєдіяльність освітньої галузі зараз і в найближчому майбутньому. Головні теми обговорення: Завершення поточного навчального року: підбиття підсумків, аналіз результатів та чітке виконання намічених планів. Підготовка до нового навчального року: старт планування та формування…
Read More “Безпека, підсумки та нові можливості: відбулася нарада з керівниками закладів освіти” »
