Заліщицький міський голова Іван Дрозд і начальник управління освіти Надія Підгребя відвідали спеціалізовану школу І-ІІІ ст. ім. О.Маковея м. Заліщики. Особливу увагу звернено на укриття, у якому на умовах співфінансування проведено капітальний ремонт. Іван Петрович, поспілкувавшись із здобувачами освіти, педагогічними і непедагогічними працівниками, спільно із керівництвом школи та управлянням освіти накреслив план подальших дій щодо удосконалення освітнього процесу в умовах війни, облаштування зон, де б школярі могли продовжувати навчальні заняття і під час повітряних тривог, а також змістовно проводити час.
![](http://www.vozal.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/421830435_768743218614991_786797768623646835_n.jpg)