Засновник закладів освіти та уповноважений ним орган постійно працюють над облаштуванням “Класів безпеки”. З цією метою для 6 закладів загальної середньої освіти нашої громади: спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. О.Маковея м. Заліщики, Заліщицької державної гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Заліщики, гімназій сіл Бедриківці, Дзвиняч та Синьківської ЗОШ І-ІІІ ст. – для укомплектування зони пожежної безпеки придбано навчальні стенди “Пожежний щит”.
![](http://www.vozal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/412776472_746709120818401_7128197220593176718_n.jpg)