Проєкт “Навчаємо спільно з ЮНІСЕФ” реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ UNICEF Ukraine ) в Україні.Сім закладів загальної середньої освіти нашої громади взяли участь у цьому проєкті, отримавши гуманітарну (благодійну) допомогу у вигляді наборів для відпочинку. Переконані, спільно з ЮНІСЕФ зможемо покращити якість освіти та підсилити матеріальну базу освітніх закладів.
![](http://www.vozal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371865703_682789123877068_4597902691161599155_n.jpg)