Проєкт ЮНІСЕФ “Надолуження освітніх прогалин через навчання” у точках “Спільно” набирає обертів у Заліщицькій громаді. 16 вчителів готові надавати 254 дітям якісні освітні послуги з метою усунення прогалин у навчанні, зумовлених пандемією та війною. Задля скоординованої роботи в громаді Надія Підгребя провела онлайн-зустрічі з директорами закладів загальної середньої освіти, здобувачі освіти з яких виявили бажання вчитися, та вчителями, які навчатимуть школярів. Віримо, що СПІЛЬНО ми зможемо реалізувати корисну справу.
![](http://www.vozal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/365429829_668451218644192_1055133456439453573_n.jpg)