Відбулася спільна нарада при начальниці відділу освіти Заліщицької міської ради, її заступнику та відповідальній особі Чортківського РУ ГУ ДСНС України в Тернопільській області. Головне питання, яке розглядали учасники наради, – “Про реалізацію функціонування та розвитку проєкту “Рух юних пожежних-рятувальників” у закладах освіти Заліщицької міської ради”. Прийняте рішення оприлюднене на сайті відділу освіти та надіслане в заклади загальної середньої освіти громади для виконання.
![](http://www.vozal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337050858_140812808683935_1317100652726675829_n.jpg)