Надія Підгребя, начальник відділу освіти, та Зіновій Ковальчук, завідувач групи з господарської діяльності відділу, взяли участь в онлайн-семінарі на тему ,,Вимоги до захисних споруд цивільного захисту”, який організували працівники комунальної установи Тернопільської обласної ради ,,Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області” спільно з Головним управлінням ДСНС України у Тернопільській області.
![](http://www.vozal.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/281963904_443993341061903_1529699384364974824_n.jpg)