Щиро вітаємо наших педагогів з успішним проходженням підвищення кваліфікації за освітньою програмою для вчителів, які навчатимуть учнів базової школи в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти «Професійна діяльність учителя щодо формування ключових та предметних (галузевих) компетентностей відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».
![](http://www.vozal.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278148489_409567811171123_179429010040720238_n.jpg)